استخر بلیط چه مزایایی برای علاقه مندان شنا دارد؟

استخرها و پارک های آبی در هوای گرم تابستانی بسیار پرطرفدار می شوند و علاقه مندان استخر می خواهند بدانند چگونه بلیط استخر خود را آسان و ارزان تهیه کنند؟

استخر بلیط سایت تخصصی فروش بلیط استخر و پارک های آبی در شهر ارومیه در این گزارش درباره مزایای خرید آنلاین بلیط استخرها و پارک های آبی مطالب مفیدی به شما ارائه می کند که دانستن این مطالب به شما کمک خواهد کرد در روزهای گرم تابستانی پیش رو، در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت بلیط استخر منتخب خود را خریداری کنید.

استخر بلیط  در خدمت برنامه ریزی

روش سنتی خرید بلیط استخر این است که شما به صورت حضوری به استخر مورد نظرتان مراجعه کنید و همانجا بلیط را خریداری نمائید. در این روش برنامه ریزی شما برای اوقات فراغتتان چندان دقیق نیست و باید در لحظه برنامه ریزی کنید. بسیاری از ما می دانیم باید ورزش کنیم و به شنا هم علاقه داریم ولی چون برنامه ریزی دقیقی نداریم مدتهاست منتظر آن روز موعود هستیم که با برنامه ریزی قبلی به استخر می رویم! آن روز موعود در روش سنتی خرید بلیط استخر دائم به تاخیر می افتد و فراموش می شود اما  در خرید آنلاین از سایت استخر بلیط ، شما بلیط استخر مورد نظر خود را از قبل خریداری می کنید و از چند روز قبل می دانید که چه ساعتی باید در استخر مورد نظر حاضر باشید.

استخر بلیط در خدمت بیزاران از صف و نوبت!

روش سنتی خرید بلیط استخر، بخشی دارد که برای بسیاری از افراد ناخوشایند است. در این بخش شما باید مدتی قبل از شروع سانس در محل بلیط فروشی حاضر باشید و در کنار افراد دیگر در صف بایستید تا نوبت شما برسد و بلیط خود را خریداری کنید. استخر بلیط این مشکل را حل کرده است و با خرید بلیط از این سایت در حالی که طرفداران روش سنتی خرید بلیط در صف ایستاده اند، شما از کنار آنها رد می شوید و با نشان دادن کد خود به مسئول کنترل بلیت ها، خیلی سریع و راحت وارد استخر می شوید.

استخر بلیط در خدمت دوستداران تخفیف

بسیاری از ما وقتی بحث هزینه های استخر رفتن و به طور کلی هر فعالیتی که رنگ و بوی تفریح داشته باشد پیش می آید این قبیل کارها را جزو هزینه هایی می دانیم که می توان از خیر آن گذشت اما برای مثال اگر امکان استخر رفتن، با تخفیف خوبی به ما ارائه شود نظرمان به کلی عوض می شود! سایت استخر بلیط دقیقا چنین امکانی را به ما ارائه کرده است. با خرید بلیط استخر از سایت استخربلیط تخفیف هایی به ما ارائه می شود که گاه قیمت بلیط را برای ما نصف می کند. دوستداران تخفیف معمولا چنین فرصت هایی را کمتر از دست می دهند. شایان ذکر است امکان استفاده از تخفیف های متنوع ،که گاه تا 55 درصد می رسد، در 12 استخر شهر ارومیه که تحت پوشش سامانه استخر بلیط قرار دارند، موجود است و به زودی استخرهای دیگری نیز در این شهر و سایر شهرهای کشور به این سامانه خواهند پیوست.

مزایای خرید از استخر بلیط :

جستجو و مشاهده کلیه مجموعه های آبی

مشاهده امکانات ، سانس ها و مشاهده عکس استخرها
 بدون محدودیت در خرید تعداد بلیط
 عدم نیاز به چاپ بلیت
خرید بلیط استخر با تخفیف ویژه

امتیاز اینماد وب سایت استخر بلیط متعلق به جناب آقای رضا آتش پیکر می باشد.
تاریخ اعطای اینماد :1397/11/17